INK ACADEMY

11. YILINDA 5480 KİŞİYE ULAŞTI!

Değerli Sektör Temsilcileri;

Ink Academy Türkiye eğitim programının 10. yılını tamamlarken, sizlerle bugüne kadar olan çalışma sonuçlarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.        

Ink Academy Türkiye olarak geldiğimiz noktada  hedeflerimize ulaşmaktan, sizlerin takdirini kazanmış olmaktan ve sektörümüzle sahip olduğumuz bilgi birikimini paylaşmaktan dolayı çok mutluyuz. En başından bu yana bizi  destekleyen başta müşterilerimiz, iş ortaklarımız, eğitmenlerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere herkese gönülden teşekkür ederiz.

2008 yılından bu güne kadar eğitim verdiğimiz 1297 farklı firmayla başarımızı sürdürüyoruz.Bunun daha da  artarak devam etmesi için eğitim kadromuz ile birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmayı amaçlayarak 5480 katılımcı sayısına ulaştık. Bugüne kadar Antalya, Ankara, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya ve Tekirdağ’da gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılan ve sektörümüzün gelişimi için destek veren herkese teşekkür ederiz.

Ink Academy Türkiye eğitim konularını katılımcıların belirlemesini isteyerek, daha ilk günden sizleri dinlemeyi kendimize ilke edindik. Tüm eğitimlerin sonunda katılımcılar tarafından değerlendirmeler tarafsızca, titizlikle analiz edildi. Şu ana kadar 10 üzerinden  9.60 oranından memnuniyet duymaktayız.Tüm bu sonuçlar bizlere Ink Academy Türkiye programında doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.