Hakkında

Ink Academy nedir?
Ink Academy hubergroup bünyesinde, baskı ile ilgili teknik konularda yüksek standartlarda eğitimler sağlayan bir programdır. Aynı zamanda iş ortaklarımızın kendi işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak iş ve yönetim becerileri eğitimleri de Ink Academy çerçevesinde yer almaktadır.

Ink Academy ne değildir?
Ink Academy hubergroup ya da diğer herhangi bir markanın ürün tanıtımının yapılacağı, eğitim adı altında yapılan tanıtım toplantıları değildir.

Kimler katılabilir?
Ink Academy’e tüm hubergroup Türkiye iş ortakları katılabilir. Ayrıca ilgilenen tüm matbaaların üretim, teknik, satın alma bölümlerindeki  kişiler teknik eğitimlere; hem matbaaların hem de dağıtıcı olarak çalışan firmaların satış, pazarlama, yönetim bölümündeki kişiler iş ve yönetim geliştirme eğitimlerine katılabilir.

Eğitimler nerede yapılıyor?
Genele açık eğitimler hubergroup Türkiye Genel Merkezinde bulunan ve Ink Academy Türkiye eğitimleri için özel düzenlenmiş seminer salonunda ve Türkiye' nin çeşitli illerinde yapılmaktadır. Ayrıca talep eden matbaalar için, kendi yerlerinde, kendi ihtiyaçlarına özel eğitimler düzenlenmektedir.

Eğitimler ücretli mi?
Ink Academy eğitimleri tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de ücretlidir. Sizlerin de takdir edeceğiniz gibi, yüksek standartlarda bir eğitim yüksek maliyetli bir iştir. Bu maliyetin bir kısmını hubergroup olarak biz kendi kaynaklarımızdan karşılıyoruz. Bir kısmını da katılımcılarımızdan talep ediyoruz.

Bu programın başarısı ve sürekliliği için sizin vereceğiniz destek çok önemlidir ve makul seviyedeki eğitim ücretlerini, karşılığında alacağınız yüksek standartlarda eğitim için memnuniyetle destekleyeceğinize inanıyoruz.

• Eğitimlerimiz katılımcı sayısına göre farklı lokasyonlardaki eğitim salonlarında gerçekleşmektedir. Katılmak istediğiniz eğitim ile ilgili tüm bilgileri "EĞİTİMLER"  bölümünden inceleyebilirsiniz. Eğitimlerimiz katılımcı sayısı ile sınırlıdır.

• Firmalara özel eğitim programları için lütfen tr.inkacademy@hubergroup.com mail adresimizden bilgi alınız.