Şirket Profili

Birbirine Bağlı, Deneyimli Çalışanlardan Oluşan Bir Aile


... hubergroup, 40 şirketten meydana gelen uluslararası bir grup şirketidir ve dünyanın bir çok ülkesinde mevcuttur.

hubergroup, dünyada lider olan matbaa mürekkebi üreticilerindendir ve ayrıca baskı cilaları, astarlar, nemlendirme solüsyonları, katkı ve baskı yardımcı maddelerinin üretimi ve basımı konusunda bilgi birikimi  ile donatılmıştır.

Bugün dünyanın dört bir yanında 130dan fazla şubesiyle, satış bürosuyla, dağıtım deposuyla ve temsilcisiyle, müşterilerinin çeşitli üst düzey taleplerine göre yapılmış yüksek kalitedeki matbaa mürekkebi çözümleri sunar.

Bu eşsiz yetkinlikler, kapsamlı ve çok deneyimli ve çoğunluğu uzmanlardan meydana gelen, 3500ü aşkın çalışandan oluşan bir ekiple desteklenir. Bu çalışanların her biri yılda 340,000 tonun üzerinde bir üretim kapasitesine direkt olarak katkıda bulunmaktadır. Grup 250 yıldan fazla bir süredir varlığını sürdüren, kurucusu olan ailenin hala ticari faaliyetlerinde yer aldığı bir özel şirkettir, hubergroup'un, "Bugünün baskısını yarının çözümleriyle sunuyoruz" sloganıyla yoluna devam eden kapsamlı araştırma ve geliştirme çalışmaları, sürekli olarak kalite standartlarını yeniden tanımlamaktadır ve ofset ve ambalaj mürekkepleri arasında pazarın lideri olmaya devam etmektedir.

Bugün, dünyanın dört bir yanındaki prestijli matbaalar ve ambalaj firmaları hubergroup'un inovatif mürekkeplerini kabul etmiş ve onaylamışlardır. Müşterileri hubergroup'un mürekkeplerini üstün kalite, performans ve kıvamlılık gibi üstün özellikleri nedeniyle kullanmakta ve tavsiye etmektedirler.


Kalite, hubergroup için sadece bir felsefe değildir; her ekip üyesinin günlük düşünce ve eylemlerinin benimsediği bir düşüncedir. Müşterilere sürekli olarak en iyi ve en inovatif çözümü sunmak için yılmadan yapılan çalışmalardan doğan bir duruş ve yaklaşımdır.

Product Image

New V fix

UV hazne suyu konsantresi, UV kürlenen ofset mürekkep sistemleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Diğer
Product Image

REFLECTA COFREE

!NKREDIBLE teknolojili baskı mürekkepleri serisinin Maksimum parlak renk üretimi için geliştirilen mürekkep serisidir. Bu baskı mürekkepleri yenilenebilir hammaddelerle formüle edilmiştir.

Diğer
Product Image

SUBSTIFIX-AF

SUBSTIFIX-AF sürekli beslemeli nemlendirme üniteleri olan baskı makinelerinde alkolsüz baskı için tasarlanmış bir hazne suyu konsantresidir. Düşük alkollü baskılarda da kullanılabilir.

Diğer