Product Image

ACRYLAC PARLAK

Kağıt ve karton için parlak dispersiyon

Uygulama

ACRYLAC PARLAK grubu sürtünmeye karşı ayanıklı olan ve iyi parlaklık sunan, tek ve çift taraflı baskılar için uygun ürünleri içerir.

Altı farklı standart sürüm ile, özellik aralığı, emici yüzeylerde, kullanımı kolay orta parlak görünümden ekstra parlak görünüme kadar uzanmaktadır.

Faydalarınız

Standart dispersiyonun oldukça küçük bir koleksiyonu ile ACRYLAC GLOSS, mükemmel parlaklık sonuçları ile çok çeşitli uygulamaları kapsar.

Baskı Prosesleri

Sadece anilox lak üniteleri

Ürünler

ACRYLAC PARLAK
ACRYLAC ÇOK PARLAK
ACRYLAC EKSTRA PARLAK
ACRYLAC PARLAK S
ACRYLAC ÇOK PARLAK S
ACRYLAC EKSTRA PARLAK S

​Daha fazla bilgi için, lütfen broşürümüze bakınızpdf-brochure.

Genel Bilgiler

Basılı ürünlerinizi bitirmek ve korumak için tasarlanmış herhangi bir ürün, ancak ürettiği nihai sonuç kadar iyidir. Yüksek kaliteli dispersiyon laklar açısından, çok sayıda müşteri, ACRYLAC ürünlerine güvenmektedir. Bunun nedeni, tüm ACRYLAC programının, dünya çapında yer alan lider matbaalar ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiş olmasıdır.

Product Image

RAPIDA COFREE

Ön baskısını gerçekleştirdikten sonra çabuk arka baskıya geçmeyi sağlayan ve baskı sonrası bitirme için hızlı fiziksel kuruma özellikleriyle !NKREDIBLE teknolojiye sahip baskı mürekkepleri

Diğer
Product Image

MAXXIMA COFREE

Baskı sürecinde maksimum güvenilirlik için !NKREDIBLE teknolojili matbaa mürekkebi: performans profilinde zayıflıklar olmadan çok amaçlı kullanım.

Diğer