Product Image

ACRYLAC MAT

Kağıt ve karton için mat dispersiyon

Uygulama

ACRYLAC MAT grubu sürtünmeye karşı hassas olmayan ve iyi parlaklık sunan, tek ve çift taraflı baskılar için ürünler içerir.

Hızlı kurutma özellikleriyle, ACRYLAC MAT dispersiyonlar mat görünümde mekanik dayanıklılğı ve homojen ipek görünümünü bir arada sunar.

Faydalarınız

Mat dispersiyon sürtünmeye karşı biraz daha duyarlıdır - bu yeni bir şey değildir. Ama mat stoklar üzerindeki mürekkep de, neredeyse imkansız optik yansımalar dönüştürülerek, korunmaktadır!

baskı işlemleri

Sadece anilox lak üniteleri

Ürünler

  • ACRYLAC İPEK MAT
  • ACRYLAC YARI MAT
  • ACRYLAC MAT
  • ACRYLAC PARLAK S
  • ACRYLAC MAT EKSTRA
  • ACRYLAC MAT ULTRA

    ​ Daha fazla bilgi için, lütfen broşürümüze bakınız pdf-brochure.

Genel Bilgiler

Basılı ürünlerinizi bitirmek ve korumak için tasarlanmış herhangi bir ürün, ancak ürettiği nihai sonuç kadar iyidir. Yüksek kaliteli kaplamalar açısından, çok sayıda müşteri, ACRYLAC ürünlerine güvenmektedir. Bunun nedeni, tüm ACRYLAC programının, dünya çapında yer alan lider matbaalar ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir olmasıdır.

Product Image

RESISTA COFREE

Mükemmel sürtünme direnci için !NKREDIBLE teknoloji baskı mürekkebi. Bunlar, kalış-açık baskı mürekkepleri yenilenebilir hammadde olarak formüle edilirler.

Diğer
Product Image

QU!CKFAST COFREE

Uzmanlaşmış !NKREDIBLE teknolojili proses mürekkep seti, yenilenebilir hammadde bazında formüle edilmiştir ve kritik yüzeyler için uygundur.

Diğer