Product Image

ALCHEMY MIRACLE

ECKART ile birlikte tasarlanan ekstra parlak metalik mürekkepler

Uygulama

ALCHEMY MUCİZESİ olağanüstü parlaklık ve üstün aktarma özellikleri ile, ağır metal içermeyen altın ve düşük alüminyum gümüş mürekkeplerden oluşan yüksek kalite bir koleksiyondur.

Yüksek teknoloji platelet benzeri pigment sayesinde, artan sürtünme direnci ile olağanüstü bir görsel sonuç oluşturur.

Faydalarınız

hubergroup'un gelişmiş araç teknolojisi ve ECKART'ın yüksek kalite pigmentleri ile en iyi metalik ofset mürekkepleri kullanın. Bu ürün, sadece kalitesine uygun fiyatlarda bulunabilir.

Spesifik Özellikler

  • İstisnai metalik parlaklık
  • Mükemmel baskı özellikleri
  • Üstün mürekkep transferi
  • Yüksek mekanik dayanım
  • İyi nokta keskinlik özellikleri

Özel Bilgiler

Uygulanan mürekkebin hacmini kontrol etmek genellikle zordur ve metalik baskı faktörünü belirlemek de zordur. Web sitemizde bulabileceğiniz, teknik bilgi sayfalarımızda, metalik ofset mürekkeplerin işlenmesi ile ilgili olarak bazı değerli bilgileri bir araya getirdik.

Metalikler ve Bitirme

Metalik mürekkepler dispersiyon veya vernik ile bitirilirlerse, metalik mürekkep görünümleri değişir. Baskında önce, müşteri ile yazışma halinde olarak, uygun testler yapılmalıdır.

Product Image

LIME-X

LIME-X, merdaneleri kireç artıklarından temizler ve merdaneleri mükemmel bir şekilde korumak için düzenli bir bakım programı kullanılmalıdır.

Diğer
Product Image

SUBSTIFIX-AF

SUBSTIFIX-AF sürekli beslemeli nemlendirme üniteleri olan baskı makinelerinde alkolsüz baskı için tasarlanmış bir hazne suyu konsantresidir. Düşük alkollü baskılarda da kullanılabilir.

Diğer
Product Image

REFLECTA COFREE

!NKREDIBLE teknolojili baskı mürekkepleri serisinin Maksimum parlak renk üretimi için geliştirilen mürekkep serisidir. Bu baskı mürekkepleri yenilenebilir hammaddelerle formüle edilmiştir.

Diğer