Product Image

ALCHEMY

ECKART ile birlikte tasarlanan metalik mürekkepler

Uygulama

ALCHEMY 871den 877 ye tam bir koleksiyondur - yüksek kaliteli işlem kolaylığı ve basılabilirlik özellikleri ile gümüş, altın ya da bakır tonları.

Hoş metal parlaklığı olan bu bir veya iki bileşenli sistemler, kağıt ve karton üzerine baskı için tasarlanmış alüminyum veya pirinç tabanlıdır.

Faydalarınız

Bu metalik ofset mürekkepler hubergroup'un gelişmiş araç teknolojisine sahiptir ve ECKART'ın yüksek kalite pigmantleri, mükemmel işleme ve kalite özellikleri sağlar.

Spesifik Özellikler

  • Muhteşem metalik parlaklık
  • "Mükemmel baskı özellikleri
  • Optimum mürekkep transferi
  • İyi nokta keskinlik özellikleri "

Özel Bilgiler

Uygulanan mürekkebin hacmini kontrol etmek genellikle zordur ve metalik baskı faktörünü belirlemek de zordur. Web sitemizde bulabileceğiniz, teknik bilgi sayfalarımızda, metalik ofset mürekkeplerin işlenmesi ile ilgili olarak bazı değerli bilgileri bir araya getirdik.

Metalikler ve Bitirme

Metalik mürekkepler dispersiyon veya vernik ile bitirilirlerse, metalik mürekkep görünümleri değişir. Baskıdan önce, müşteri ile yazışma halinde olarak, uygun testler yapılmalıdır.

Product Image

MAXXIMA COFREE

Baskı sürecinde maksimum güvenilirlik için !NKREDIBLE teknolojili matbaa mürekkebi: performans profilinde zayıflıklar olmadan çok amaçlı kullanım.

Diğer
Product Image

LIME-X

LIME-X, merdaneleri kireç artıklarından temizler ve merdaneleri mükemmel bir şekilde korumak için düzenli bir bakım programı kullanılmalıdır.

Diğer
Product Image

SUBSTIFIX-AF

SUBSTIFIX-AF sürekli beslemeli nemlendirme üniteleri olan baskı makinelerinde alkolsüz baskı için tasarlanmış bir hazne suyu konsantresidir. Düşük alkollü baskılarda da kullanılabilir.

Diğer