Product Image

COMBIFIX-XL

Hazne suyu konsantrelerinin anası

Uygulama

COMBIFIX-XL, icat edildiğinden beri, ilk baskının başlatılması için bir referans üründür. Bu sürekli besleme üniteleri kullanılarak, alkol ile baskı yapmak için tasarlanmıştır.

Bu hazne suyu konsantresi, emici ve az emici malzemlerin baskıları için kullanılabilir. Hazne suyu IPA içeriği % 8-10 ile çalışırken, formülü iyi kalıp koruması ve mükemmel mürekkep / su dengesi özellikleri göstermektedir.

Faydalarınız

COMBIFIX-XL binlerce matbaalarda milyonlarca gün çalışmış, iyice değerlendirilmiş ve güvenilir bir üründür.

Spesifik Özellikler

  • Ekleme: %4
  • ince, kararlı su-film ile baskı kalıbını nemlendirir
  • 5.0 ve 5.3 arasında pH değeri sabitler
  • Merdana aşınmasını engeller.
  • Çok hızlı baskı kalıbı nemlendirmesi ve iyi kalıp koruması
  • Korozyon korumasına ilişkin gereksinimleri karşılar

Ürün Profili

alkolsüz baskı:

alkol azaltılmış baskı:

Az emici yüzeyler:

Emici olmayan yüzeyler:

Genel Bilgiler

Bizim Hazne suyu konsantrelerimiz, karışımı yapmak için kullanılan su açısından çeşitli versiyonlarda mevcuttur. Tavsiye etmeden önce, ayrıntılı bir su analizi gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için teknik destek uzmanı personelimiz ile irtibata geçiniz.

Technical Informations

Product Image

REFLECTA COFREE

!NKREDIBLE teknolojili baskı mürekkepleri serisinin Maksimum parlak renk üretimi için geliştirilen mürekkep serisidir. Bu baskı mürekkepleri yenilenebilir hammaddelerle formüle edilmiştir.

Diğer
Product Image

MAXXIMA COFREE

Baskı sürecinde maksimum güvenilirlik için !NKREDIBLE teknolojili matbaa mürekkebi: performans profilinde zayıflıklar olmadan çok amaçlı kullanım.

Diğer
Product Image

RESISTA COFREE

Mükemmel sürtünme direnci için !NKREDIBLE teknoloji baskı mürekkebi. Bunlar, kalış-açık baskı mürekkepleri yenilenebilir hammadde olarak formüle edilirler.

Diğer