Product Image

COMBIFIX

Hazne Nemlendirme Sistemi

Uygulama

COMBIFIX, küçük veya daha büyük baskı makinelerinde, kılıflı ve tüm nemlendirme sistemleri için klasik bir üründür. Bu kullanım süresini ve performans olarak uzanan, boyama kovanların korur.

Bu hazne suyu konsantresi, emici ve az emici baskı altı malzemeler için kullanılabilir. Yukarıda tarif edilen koşullar altında, alkollü veya alkolsüz kullanılabilir.

Faydalarınız

COMBIFIX ofset baskı tarihinin ilk kullanıma hazır ürünlerden biri idi ve yaşına rağmen, hala modern ve güvenilir bir hazne suyu konsantresidir.

Spesifik Özellikler

  • Ek: %4
  • 5.0 ve 5.3 arasında pH değerini sabitler
  • Nemlendiricilere aşırı mürekkep toplanmasını önler
  • Korozyon korumasına ilişkin gereksinimleri karşılar
  • Çok hızlı baskı kalıbı nemlendirmesi ve iyi baskı kalıbı koruması

Ürün Profili

alkolsüz baskı:

alkol azaltılmış baskı:

Az emici yüzeyler:

Emici olmayan yüzeyler:

Genel Bilgiler

Bizim hazne suyu konsantrelerimiz, karışımı yapmak için kullanılan su açısından çeşitli versiyonlarda mevcuttur. Tavsiye etmeden önce, ayrıntılı bir su analizi gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için teknik destek uzmanı personelimiz ile irtibata geçiniz

Technical Informations

Product Image

RAPIDA COFREE

Ön baskısını gerçekleştirdikten sonra çabuk arka baskıya geçmeyi sağlayan ve baskı sonrası bitirme için hızlı fiziksel kuruma özellikleriyle !NKREDIBLE teknolojiye sahip baskı mürekkepleri

Diğer
Product Image

MAXXIMA COFREE

Baskı sürecinde maksimum güvenilirlik için !NKREDIBLE teknolojili matbaa mürekkebi: performans profilinde zayıflıklar olmadan çok amaçlı kullanım.

Diğer
Product Image

RESISTA COFREE

Mükemmel sürtünme direnci için !NKREDIBLE teknoloji baskı mürekkebi. Bunlar, kalış-açık baskı mürekkepleri yenilenebilir hammadde olarak formüle edilirler.

Diğer