Product Image

!NKREDIBLE GOOD NEWS FIX

Tüm gazete kağıdı baskı makinelerinin arkadaşıdır

Uygulama

!NKREDIBLE GOOD NEWS FIX özellikle nemlendirme sistemlerinin her türü için çeşitli formülasyonlarda gazete uygulamaları için tasarlanmıştır.

Hızlı ve istikrarlı baskıyı destekleyen, kısa ve uzun baskı adetlerinde mükemmel performansı vurgulanmıştır. Mürekkep istikrarı ve düşük istif eğilimi, baskı kalıbı değiştikten sonra hızlı baskıya etkilidir.

Faydalarınız

!NKREDIBLE GOOD NEWS FIX ile, yüksek performanslı çok güvenilen hazne suyu konsantresi kullanırsınız ve bu konsantre kağıt ve zaman israfını önleyerek tasarruf sağlar.

Spesifik Özellikler

  • Ek: %2
  • Temassız nemlendirme üniteleri ile web ofset baskı
  • 5.0 ve 5.3 arasında pH değerini stabilize eder
  • Blanket üzerinde farkedilir toz birikme azaltma
  • Korozyon korumasına ilişkin gereksinimleri karşılar

Ürün Profili

Özellikle baskı kalitesini artırmak ve blanket yıkama döngüleri arasındaki mesafeyi artırmak için uygundur.

Genel Bilgiler

Bizim hazne suyu konsantrelerimiz, karışımı yapmak için kullanılan su açısından çeşitli versiyonlarda mevcuttur. Tavsiye etmeden önce, ayrıntılı bir su analizi gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için teknik destek uzmanı personelimiz ile irtibata geçiniz

Product Image

SİSTEM TEMİZLEYİCİ

SİSTEM TEMİZLEYİCİ,nemlendirme devrelerini, toz, matbaa mürekkebi ve mikrobiyal kirlenme kalıntılarında temizleyen bir deterjandır.

Diğer
Product Image

!NKREDIBLE GOOD NEWS

Yüksek hızlı gazete baskıları için yeni web-ofset kurutmasız proses mürekkepleri, her türlü baskı için istikrarlı baskı özellikleri sunar.

Diğer
Product Image

SALINOFIX

SALINOFIX, ofset baskı sürecine ideal olarak uygun arıtılmış su yapmak amacıyla hedeflenen sertliğin ayarlanması için geliştirilmiş bir katkıdır.

Diğer