Product Image

SALINOFIX

Saflaştırılmış su sertleştirme ajanı

Uygulama

SALINOFIX, ofset baskı sürecine ideal olarak uygun arıtılmış su yapmak amacıyla hedeflenen sertliğin ayarlanması için geliştirilmiş bir katkıdır.

Önceden tanımlanmış bir seviyede sertlik bileşenlerini sunarak, bu temel su özelliklerinin standartlaştırılması için matbaalarda su arıtma tesislerini tamamlar.

Spesifik Özellikler

  • Etki: %0.5
  • Saflaştırılmış suyun sertliğini ayarlar
  • Kalsiyum karbonat içeriği yaklaşık olarak 140 ppm olarak yeniden ayarlar
  • Ofset işlemi için geliştirilmiş mürekkep-su istikrarını sağlar
  • Saf suyu metal bileşiklere karşı daha az agresif bir hale getirir

Ürün Profili

Arıtılmış su sadece iyonlara olan açlığı yüzünden çok agresiftir. Sadece yararlı metal tuzları etkili ama rahatsız edici olmayan miktarlarda sunarak, çeşme solüsyonunun baskı performansı maksimum seviyeye getirilir. Işleme kolaylığına aynı zamanda, örneğin, bir çok açıdan daha iyi hale getirilmiştir; örneğin daha uzun baskı kalıbı ömrü, azalmış yüzey gerilimi, merdaneler ve blanketler üzerinde daha az tortu ve yararları uygulama esnasında takip edilmiş başka faydalar.

Faydalarınız

Daha tutarlı baskı kalitesi ve üretimde daha kısa süreli bozuklukluklara neden olan gelişmiş mürekkep su dengesi. Özellikle zor spot renkler veya yüksek zemin baskıları söz konusu olduğunda, doğru su arıtma işlemi ile büyük faydalar elde edilir. ISO 12647-X standartlarına göre baskılarda en göze çarpandır. Sabit sertliği istikrarlı bir tolerans dahilinde nokta-kazancını sürdürmeyi çok daha kolay hale getirir.

Technical Informations

Product Image

REFLECTA COFREE

!NKREDIBLE teknolojili baskı mürekkepleri serisinin Maksimum parlak renk üretimi için geliştirilen mürekkep serisidir. Bu baskı mürekkepleri yenilenebilir hammaddelerle formüle edilmiştir.

Diğer
Product Image

RAPIDA COFREE

Ön baskısını gerçekleştirdikten sonra çabuk arka baskıya geçmeyi sağlayan ve baskı sonrası bitirme için hızlı fiziksel kuruma özellikleriyle !NKREDIBLE teknolojiye sahip baskı mürekkepleri

Diğer
Product Image

RESISTA COFREE

Mükemmel sürtünme direnci için !NKREDIBLE teknoloji baskı mürekkebi. Bunlar, kalış-açık baskı mürekkepleri yenilenebilir hammadde olarak formüle edilirler.

Diğer