Product Image

SUBSTIFIX-AF

İzopropil alkol düşmanıdır

Uygulama

SUBSTIFIX-AF sürekli beslemeli nemlendirme üniteleri olan baskı makinelerinde alkolsüz baskı için tasarlanmış bir hazne suyu konsantresidir. Düşük alkollü baskılarda da kullanılabilir.

Bu hazne suyu konsantresi, emici ve koşullu az emici baskı altı malzemeleri için kullanılabilir. Hazne suyu konsantresi IPA içeriğ i% 0-5 ile çalışırken, formülü mükemmel kalıp koruması ve üstün mürekkep / su dengesi özelliklerini sağlamaktadır.

Faydalarınız

SUBSTIFIX-AF ile, baskı ortamında VOC (uçucu organik bileşenlerin) giderilmesi için nemlendirici katkı maddeleri arasında oldukça tercih edilen bir ürüne bakıyorsunuz. Kullanıcılar performansına ikna olmuştur ve IPAdan kurtulmanın nasıl bu kadar kolay olabildiğine şaşırmışlardır.

Spesifik Özellikler

  • Katkı: %4
  • Alkolsüz baskıyı destekler
  • Hızlı çalışma ile hızlı başlatılma için hizmet vermektedir
  • istikrarlı bir mürekkep / su dengesi sağlar merdanlerin aşınmasını önler
  • 5.0 ve 5.3 arasında pH değeri sabitler
  • Boşta dönmelerden baskı kalıplarını korur
  • Korozyon korumasını ilişkin gereksinimlerini karşılar

Ürün Profili

alkolsüz baskı:

alkol azaltılmış baskı:

Az emici yüzeyler:

Emici olmayan yüzeyler:

Genel Bilgiler

Bizim hazne suyu konsantrelerimiz, karışım yapmak için kullanılan su açısından, mevcut tüm versiyonlarda mevcuttur. Tavsiye etmeden önce, ayrıntılı bir su analizi gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için teknik destek uzmanı personelimiz ile irtibata geçiniz.

Product Image

MAXXIMA COFREE

Baskı sürecinde maksimum güvenilirlik için !NKREDIBLE teknolojili matbaa mürekkebi: performans profilinde zayıflıklar olmadan çok amaçlı kullanım.

Diğer
Product Image

RAPIDA COFREE

Ön baskısını gerçekleştirdikten sonra çabuk arka baskıya geçmeyi sağlayan ve baskı sonrası bitirme için hızlı fiziksel kuruma özellikleriyle !NKREDIBLE teknolojiye sahip baskı mürekkepleri

Diğer
Product Image

RESISTA COFREE

Mükemmel sürtünme direnci için !NKREDIBLE teknoloji baskı mürekkebi. Bunlar, kalış-açık baskı mürekkepleri yenilenebilir hammadde olarak formüle edilirler.

Diğer