Product Image

HYDRO-LAC

Flekso ve gravür ambalaj baskısı için su bazlı boyalar

Uygulama

HYDRO-LAC ürün programı flekso veya gravür baskıda çeşitli uygulamalar için geniş bir yelpazede basılabilirlik sunar.

Gereksinimlere bağlı olarak, ısı ve sürtünme direnci, ya da kıvrılmama ve kaymama özellikler gibi fiziksel özelliklerin seçimi.

Faydalarınız

Mükemmel bir mürekkep kaplama performansı, tek bir bileşenin özellikleri ile ilgili değidir, fakat istenilen özelliklerin sağlanmasıdır. Mükemmel bir set için uzmanına güvenin.

Ürün Profili

  • Düşük köpük eğilimi
  • Düşük koku özellikleri
  • Uygulama gereksinimlerina uygun olarak yüksek dirençler

Ek Bilgiler

Ambalajın nihai kullanım uygulaması için gerekli olan özellikleri karşılamak için, kaplamanın, belirli bir substrat ve olukluluk koşulları dikkate alınarak, uygun bir şekilde seçilmesi gerekir. Daha fazla bilgi için satış ekibimizle irtibata geçiniz.

Product Image

HYDRO-BAG

Geniş yelpazede baskı plakaları için uygun olan HYDRO-BAG mürekkepleri, taşıma çantası, gıda torbaları, poşetler ve sargılar için mevcut tüm emici kağıt yüzeylerine uygundur.

Diğer
Product Image

HYDRO-TOP

HYDRO-TOP mürekkepler, düşük koku da kağıt veya mukavvada yüksek kaliteli ambalaj baskı için, yüksek direnç özelliği ve kolay kullanım sağlıyor.

Diğer
Product Image

HYDRO-WELL PRE

HYDRO-WELL PRE su bazlı mürekkepler, kraft ve beyaz kağıt üzerinde yüksek hızlı baskı için formüle edilmiştir ve geniş bir yelpazede baskı plakaları için uygundur.

Diğer