Family Image

INKREDIBLE

Oldukça Gelişmiş Bir Teknoloji Marka Oluyor!NKREDIBLE, sırasıyla pigmentleri ile mürekkeplerin üretim yöntemlerini anlatır. Bu setlerden kromatik mürekkepler, belirli bir teknoloji kullanılarak üretilmiş pigmentleri içerirler.

Kromatik pigmentler, ıslak, su bazlı ortamda belli kimyasalların kompozisyonu ile küçük partiküller gibi oluşurlar. Başlatıldıktan sonra, filtreleme ve- sonraki konvansiyonel pigment üretimine bakarak - sonraki kuruma.& nbsp.; ile sudan ve kalan işlenmemiş bileşenlerden ayrılmaları gerekir.

Kurutma esnasında, tek pigment partiküller, su olmamasından ötürü mesafelerini kaybederler ve, baskı mürekkepi yapmak için yüksek enerjide araçla kurumuş pigmentleri öğütürken, tekrar dağıtılıp partiküllere dönüştürülmesi gereken büyük partiküller oluştururlar. Pigmentkurutma da büyük bir enerji harcanmasını gerektirir. !NKREDIBLE  işlemini takiben kurutma aşaması atlanır ve özel cilalar, hala ıslak ve çok ince partikülleri olan pigment ile karıştırılır. amaç, pigmentin etrafındaki tüm suyun cila ile değiştirilmesi ve yeni karışımın üstüne çıktıktan sonra tüm suyun boşaltılmasıdır. Bu üretim teknolojisi  her ne kadar zaman, enerji ve tecrübe gerektirse de, faydaları geniş kapsamlıdır: