Product Image

INK Aktif Kurutucu

Oksidatif kurumayı hızlandırmak için mürekkep katkısı

Uygulama

INK Aktif Kurutucu genellikle hiç oksijen olmadığında oksijen sağlar böylece az emici veya emici olmayan yüzeyler için normal kuruma sürelerini mümkün kılar.

Suyun bir reaksiyonu ile, oksijen mürekkep film tabakasının içine bırakılır. Mürekkep, katkı maddesi olmadan kuruyacağından daha hızlı bir şekilde, içeriden dışarıya kurur.

Spesifik Özellikler

  • EK: ağırlıkta ^1-3
  • Emici olmayan yüzeylerde kuruma süresini belirgin olarak azaltır
  • Mürekkeplerin sürtünme direncini arttırır
  • Baskı sonrası kuruma bekleme süresini azaltır
  • İstiflemede arka verme riskini azaltır.

Faydalarınız

Az emici ya da olmayan emici yüzeylerde, kuruma sürelerini azaltmak, baskıların zamanında işlenmesi için önemlidir. Zorlu koşullarda kurutma süreleri % 50-80 oranında azaltabilir. Yine de, INK Aktif kurutucu ekleyerek bile, emici olmayan bir stokta çekirdeğe kadar kurutmanın bazen 48 saatten fazla sürebileceğini göz önünde tutunuz.

Ek Bilgiler

Katkılar, kesinlikle amacına uygun olarak ve öngörülen konsantrasyonda kullanılmadığı takdirde, istenenden ters etkiler üretebilir. Tüm tavsiyelere mutlaka uyulmalıdır. Daha ayrıntılı talimatlar için teknik bilgilere bakın.

Technical Informations

Product Image

RAPIDA COFREE

Ön baskısını gerçekleştirdikten sonra çabuk arka baskıya geçmeyi sağlayan ve baskı sonrası bitirme için hızlı fiziksel kuruma özellikleriyle !NKREDIBLE teknolojiye sahip baskı mürekkepleri

Diğer
Product Image

REFLECTA COFREE

!NKREDIBLE teknolojili baskı mürekkepleri serisinin Maksimum parlak renk üretimi için geliştirilen mürekkep serisidir. Bu baskı mürekkepleri yenilenebilir hammaddelerle formüle edilmiştir.

Diğer
Product Image

RESISTA COFREE

Mükemmel sürtünme direnci için !NKREDIBLE teknoloji baskı mürekkebi. Bunlar, kalış-açık baskı mürekkepleri yenilenebilir hammadde olarak formüle edilirler.

Diğer