Product Image

LIME-X

Baskı ofset makineleri için rulo temizleme jeli

Uygulama

LIME-X, merdaneleri kireç artıklarından temizler ve merdaneleri mükemmel bir şekilde korumak için düzenli bir bakım programı kullanılmalıdır.

Kalsiyum kalıntıları genellikle kağıttan kaynaklanır ve bazen oldukça hızlı birikebilir. Mürekkep / su-dengesi üzerindeki rahatsız edici etkisi yüzünden, düzenli olarak temizlenmelidirler.

Spesifik Özellikler

  • Merdane yüzeylerininin mürekkepi alma özelliğini korur
  • Merdanelerin gözeneklerini kalsiyum birikintilerinden temizler
  • Bir haftalık bakım programında uygulandığı takdirde, merdanelerin üzerinde istenmeyen kalsiyum birikimini önler
  • Kalsiyum kalıntılarından bozulduğunda, mürekkep / su dengesini yeniden kurar

Faydalarınız

Yılın yoğun zamanlarında baskı sürekliliğinin temin edilmemesini garantilemek için baskı için uygun bir bakım planı yapılmalıdır. Bu güvenilir bakım ürününü kullanarak ve uygun uygulama talimatlarına uyarak yararlanarak sorunlardan kurtulun ve paradan tasarruf edin.

Ürün Profili

LIME-X'i sıkıştırma şişesi ile uygulamak kolaydır. Herhangi bir temizlik maddesi ile çalışırken tüm tavsiyelere uyulmalıdır. Özellikle UV baskı için kullanılan EPDM merdane üzerinde kullanmayın. Daha ayrıntılı talimatlar için teknik bilgilere bakın.

Technical Informations

Product Image

Yardımcılar

Ofset mürekeppler, kaplamalar ve baskı ve çevresindeki ekipmanın bakımı için birçok yardımcı mevcuttur.

Diğer
Product Image

SİSTEM TEMİZLEYİCİ

SİSTEM TEMİZLEYİCİ,nemlendirme devrelerini, toz, matbaa mürekkebi ve mikrobiyal kirlenme kalıntılarında temizleyen bir deterjandır.

Diğer
Product Image

INK Aktif Kurutucu

INK Aktif Kurutucu genellikle hiç oksijen olmadığında oksijen sağlar böylece az emici veya emici olmayan yüzeyler için normal kuruma sürelerini mümkün kılar.

Diğer