Product Image

SİSTEM TEMİZLEYİCİ

Ofset nemlendirme devreleri için özel deterjan

Uygulama

SİSTEM TEMİZLEYİCİ,nemlendirme devrelerini, toz, matbaa mürekkebi ve mikrobiyal kirlenme kalıntılarında temizleyen bir deterjandır.

Boru sistemlerini ve ısı değiştirici ekipmanları korumak için, planlanmış bir bakım prosedürü olarak nemlendirme ünitesinin temizlenmesi tavsiye edilir.

Spesifik Özellikler

  • Ek: %5-7
  • Döküntüleri ve artıkları başarıyla ayırır
  • Temizleme solüsyonu içindeki yağlı maddeleri emülsiyon haline getirir
  • mikrobiyal yükü doğal, zararsız bir seviyeye getirir
  • Devredeki metallere, plastiğe ve merdanelere herhangi bir olumsuz etkisi yoktur

Faydalarınız

Yılın yoğun zamanlarında işlemlerin sürekliliğinin temin edilmemesini garantilemek için baskı için uygun bir bakım planı yapılmalıdır. Bu güvenilir bakım ürününü kullanarak ve uygun uygulama talimatlarına uyarak yararlanarak sorunlardan kurtulun ve paradan tasarruf edin.

Ürün Profili

Nemlendirme devresinin, ısı değiştiricileri korumak için yılda iki kez ayrıntılı bir şekilde önerilir. Bu ürün tüm ortak nemlendirme sistemleri için uygundur ve uygun bir temizleme döngüsünü gerçekleştirmek için yaklaşık 4 saat gerektirir. Bu süre zarfında, baskı yapamaz. Herhangi bir temizlik maddesi ile çalışırken, tüm taşıma tavsiyelerine uyulmalıdır. Daha ayrıntılı talimatlar için teknik bilgilere bakın.

Technical Informations

Product Image

NewV set

Emici yüzeylerde kullanılan bu UV ofset mürekkep, çok çeşitli ticari ürünleri kapsayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Diğer
Product Image

MAXXIMA COFREE

Baskı sürecinde maksimum güvenilirlik için !NKREDIBLE teknolojili matbaa mürekkebi: performans profilinde zayıflıklar olmadan çok amaçlı kullanım.

Diğer